Dagje Plopsaland de Panne
- Ontdek 50 te gekke attracties
- Geldig t/m 3 januari 2021
- NIEUW: DinoSplash!
Wat krijg je
- Voucher voor Plopsaland de Panne voor personen groter dan 1 meter
Dit wil je weten!
- Aankoop: maximaal 8 personen per aankoop. Op je bevestiging vind je een link naar je voucher(s).
- Geldigheid: op de door jou gereserveerde datum.
- Reserveren: is verplicht. Zonder reservering mag je niet naar binnen. Je leest in je bevestiging hoe je kan reserveren.
- Uitzondering: kinderen kleiner dan 85 cm krijgen gratis toegang. Kinderen worden gemeten met de schoenen aan. Kinderen kleiner dan 85 cm en personen met een beperking, hoeven geen tickets op voorhand reserveren.
- Reserveren is mogelijk t/m 3 januari 2021 tijdens de actuele openingstijden.
- Kinderen/senioren: kinderen van 85 cm tot 1 meter en senioren vanaf 70 jaar kunnen tickets kopen aan de kassa's of via de website voor € 13,50 p.p.
- Toegang: je ontvangt e-tickets en een reserveringsbevestiging van Plopsaland de Panne. Neem deze mee. Je e-ticket kan gescand worden vanaf een mobiele telefoon.
- Huisdieren: niet toegestaan in het park m.u.v. blindengeleide- en hulphonden.
- Mindervaliden: Plopsaland de Panne is volledig rolstoeltoegankelijk.
- Parkeren: het is betaald parkeren bij Plopsaland de Panne.
- Annuleren: is mogelijk tot 14 dagen na aankoop. Na reserveren is annuleren niet meer mogelijk. Kijk bij Veelgestelde vragen voor meer info.
- Op de website van Plopsaland de Panne vind je meer informatie over het park.
- ActievandeDag fungeert als tussenpersoon bij dit arrangement. Plopsa is verantwoordelijk voor de uitvoering.
- Deze actie staat online van donderdag 23 juli 00:00 uur t/m zaterdag 29 augustus 2020 23:59 uur.
Prijzen
Ticket | Actieprijs | Reguliere prijs |
Kinderen onder de 0,85 meter | Gratis toegang | Gratis toegang |
Personen vanaf 1 meter | € 26,95 | € 38,50 |
Plopsaland de Panne
Confetti, slingers en magische bubbels kleuren de hemel want het meest bezochte pretpark van België viert dit jaar haar 20e verjaardag! Meer dan 50 betoverende outdoor- en indoorattracties, waaronder de gloednieuwe DinoSplash. Er valt voor iedereen wat te beleven!
De allerkleinsten leven zich uit op hun favoriete outdoorattracties waaronder de K3 Roller Skater, de Konijntjes en de razendspannende Wickie The Battle. Slecht weer? Niet getreurd! Droom weg op de meer dan 10 feeërieke attracties in het overdekte Mayaland, maak een boottochtje doorheen het Bos van Plop of geniet van de superleuke liveshows. Wie weet loop je wel één van je helden tegen het lijf!
Nieuw in 2020: DinoSplash
Plopsaland De Panne enkel voor de kleintjes? Dat is flauwekul! Waag je aan een avontuurlijke rit op de gloednieuwe DinoSplash, doorheen een prehistorisch landschap met levensechte, bewegende dinosaurussen en kolkende vulkanen. Nood aan nog meer thrills? Raas tegen een snelheid van meer dan zeventig kilometer per uur over de rails van de houten achtbaan Heidi The Ride, vlieg in slechts twee seconden van nul naar negentig kilometer per uur tijdens een spannende rit op de spectaculaire Anubis The Ride, maak een val van dertig meter in het water op de SuperSplash of trotseer de rotsen van de Grote Golf in Wickieland.
Locatie
Voor deze inhoud is externe informatie nodig. Om de inhoud te kunnen zien, dien je cookies van derden te accepteren.
Toon externe content en accepteer cookies

